top of page
186135162_l_normal_none.jpg

תחומי התמחות

מקרקעין ונדל"ן

 •  יעוץ וייצוג ליזמים וקבלנים

 •  עסקאות קומבינציה

 •  קבוצות רכישה

 •  שכירויות

 •  הסכמי מימון להשלמת הון עצמי (מימון ביניים)

 •  נכסים למגורים בארץ ובחו"ל

 •  יעוץ השקעות בארץ ובחו"ל

הנטר עורכי דין הינו אחד המשרדים הבכירים בישראל למתן שירותים משפטיים בתחום הנדל"ן. מחלקת הנדל"ן במשרדנו מציעה טווח רחב של מיומנויות וניסיון בייצוג לקוחותינו במגוון פרויקטים מורכבים ומגוונים, בין היתר ייצוג קבלנים, משקיעים פרטיים, קבוצות רכישה ותאגידים. משרדנו מלווה את לקוחותיו מתהליך בדיקת הנאותות והרכישה דרך בניית תכנית מימון מתאימה, סגירת הסכמים מול הישויות השונות (לרבות יועצים, קבלנים ומוסדות פיננסיים), ייצוג בהסכמי מכירה לצד שלישי ועד לרישום הסופי של הנכס.

אנשי צוות הנדל"ן שלנו בעלי ניסיון רב בייצוג חברות מסחריות וישויות פרטיות בסקטורים השונים של עסקאות הנדל"ן  בארץ, לרבות נכסים מסחריים, שכירויות, שטחים משרדיים ונכסים חקלאיים.

מימון פרויקטים

למחלקת מימון הפרויקטים של משרד הנטר עורכי דין  ניסיון עשיר בליווי משפטי ללקוחות בהשלמת עסקאות מימון, וליוותה, ברבות השנים, חלק מעסקאות המימון המשמעותיות ביותר בכלכלה הישראלית.

מחלקת המימון במשרד מלווה ומייצגת חברות ציבוריות, חברות יזמיות, חברות השקעה, קבוצות רכישה ויזמים מהצד האחד וגופי מימון מובילים מהצד האחר, ביניהם קרנות, גופים חוץ בנקאיים וגופים מוסדיים. מומחיות ייחודית של המשרד היא בליווי משפטי להענקת הלוואות בסכומים משמעותיים של מאות ומיליארדי שקלים.

בין העסקאות שביצע המשרד נמנה ליווי של למעלה מ-6,000 חברי קבוצות רכישה בלמעלה מ- 3,000 יחידות דיור ונדל"ן מסחרי ועסקי בעשרות פרויקטים שונים וכן שירותי ליווי משפטים לגופים פיננסיים מוסדיים עבור הענקת הלוואות למימון פרויקטים במיליארדי שקלים.

דיני תאגידים 

 • עסקאות מיזוג ורכישה.

 • הנפקות פרטיות.

 • מיזמים עסקיים משותפים והסכמי שיתוף.

 • הסכמים מסחריים.

 • הסכם בעלי מניות.

 • הסכמי מימון ביניים (מזנין)

עם הישגים מוכחים בתחום המשפט התאגידי וצוות מנוסה בתחום, עורכי הדין במשרדנו מנחים את החברות בתהליך התפתחותן-החל מהקמת התאגיד דרך משא ומתן על תנאי גיוס השקעות הון סיכון ואחרות, עסקאות מימון חוב ועד הסכמים אסטרטגיים, מיזמים משותפים, הנפקת מניות לציבור, מיזוגים ורכישות. משרד הנטר עורכי דין  מסייע למגוון לקוחותיו ברחבי העולם להשיג את מטרותיו העסקיות בדרך היעילה ביותר.

התחדשות עירונית

משרד הנטר עורכי דין , בין המשרדים המובילים בארץ בכל הקשור לפרויקטים של התחדשות עירונית, מלווה פרויקטים רבים ברחבי הארץ הן מצד הדיירים והן מצד היזם וחברות הבניה במיזמי התחדשות עירונית שונים: פינוי בינוי, תמ"א 38, תמ"א 38/2 ועוד.

עורכי הדין במשרד בעלי ניסיון רב בכל הקשור בסוגיות המשפטיות העולות, חדשות לבקרים, בפרויקטים מסוג זה ומובילים את המשא ומתן בין הצדדים, לרבות ניהול הטיפול בדיירים סרבנים, ניהול תהליכי גישור ובוררות בתחום, ליווי מיסויי לעסקאות בכל הקשור להיטלי השבחה, רכישה, תשלום למע"מ, ניהול המו"מ וניסוח ההסכמים מול ספקים ונותני שירותים, ייצוג בפני ועדות רלוונטיות וייצוג, במקרה הצורך של הצדדים בערכאות שיפוטיות.

הניסיון, המקצועיות והצוות האיכותי של המשרד מאפשרים התמודדות מוצלחת עם פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, הנחשבים לפרויקטים מורכבים וסבוכים. היכולות המשפטיות של המשרד בתחום, מאפשרים ליווי הוליסטי והנעה של התהליך גם במקומות בהם יש מחלוקות בין הצדדים. על מנת לספק את המענה ההוליסטי אליו מכוון המשרד מאגד המשרד "מינהלת מפתח" עבור כל פרויקט המכילה את כל הספקים ובעלי המקצוע הנוגעים בפרויקט כגון אדריכל, שמאי ואחרים ומלווה את הפרויקט משלב התכנון וההיתכנות הלוגיסטית, דרך הביצוע בפועל ועד לשלב קבלת המפתח.

משפט מסחרי

 • הסכמי שותפות

 • הסכמים מסחריים

 • הסכמי בעלי מניות

 • הסכמי מימון בנקים

 • הסכמי מימון הלוואות בניים

משרד הנטר עורכי דין מתמחה בתחום המשפט המסחרי ומספק ליווי ויעוץ משפטי בתחום עבור לקוחותיו מהמגזר העסקי כמו גם טיפול שוטף בכל הקשור לעריכת הסכמים, ליווי מיזוגים ורכישות, רישום סימני מסחר וטיפול בקניין רוחני, דיני אינטרנט, נדל"ן ועוד.

עבור כל לקוח מקצה המשרד צוות ייעודי, המכיר את הלקוח ומלווה אותו גם בניהול המשפטי ברמת המאקרו וגם בפרטי המיקרו, ובכך מאפשר ללקוח התפתחות וצמיחה עסקית כמו גם שקט ברמה המשפטית.

על לקוחות המשרד נמנים לקוחות עסקיים מהמובילים במשק הישראלי ומכל המגזרים: המגזר הציבורי, המגזר הפרטי, תחום האופנה, תחום הפארמה, נדל"ן, הייטק ועוד.

בנוסף לליווי הצמוד עבור כל לקוח, מספק המשרד, במידת הצורך, שירותי ליטיגציה אזרחיים- מסחריים ובכך משלים את קשת השירותים הרחבה בתחום המשפט האזרחי-מסחרי שמספק המשרד. צוות המשרד מקפיד לבחון כל תיק ליטיגציה לגופו ומרכיב אסטרטגיה ייעודית להשגת התוצאה הרצויה והנכונה ביותר עבור כל לקוח ולקוח.

משרד הנטר עורכי דין מעניק ליווי וייעוץ משפטי למגזר העסקי לא רק בישראל. המשרד מייצג גם חברות וארגונים בינלאומיים הפעילים בישראל.

(SAAS) תוכנה כשירות

   (SaaS)   הסכמי תוכנה כשירות

ברשותנו הבנה עמוקה של המורכבויות הכרוכות בהסכמי תוכנה כשירות (SaaS). הסכמים אלו מסדירים את מתן השירותים באמצעות תוכנה הנמסרת למשתמשים דרך הענן, מעבר למודל המסורתי של התקנת תוכנה במחשבים או בשרתים של הלקוח.

אנו מכירים בחשיבות הגוברת של פתרונות SaaS לצרכים פרטיים ועסקיים כאחד, ואנו מחויבים לספק תמיכה משפטית מקיפה בתחום זה. צוות עורכי הדין המנוסים שלנו יכול לסייע לך בניסוח, סקירה וניהול משא ומתן של הסכמי SaaS שמתואמים לדרישות הספציפיות שלך ומגנים על הזכויות והאינטרסים שלך.

בין אם אתה ספק תוכנה המבקש לקבוע תנאי רישוי חזקים או משתמש המבקש להבטיח את הסדר השירות הטוב ביותר האפשרי, אנו מצוידים היטב להדריך אותך במורכבות המשפטית של הסכמי SaaS. אנו שואפים להבטיח שהסכמי ה-SaaS שלך יהיו הוגנים, ניתנים לאכיפה ומותאמים לצרכים הייחודיים שלך, מה שמאפשר לך למנף את הכוח של שירותי תוכנה מבוססי ענן ביעילות.

כינוס נכסים

משרדנו מתמחה בניהול נכסים בכינוס נכסים, על פי צו בית המשפט. מומחיותנו משתרעת הן על נכסי הנדל"ן והן על נכסי החברה, במטרה למקסם רווחים באמצעות מכירת נכסים אלו. מדובר במשימות שונות כגון הערכת שווי הנכסים, פיתוח אסטרטגיה למכירתם, שיווק הנכסים לקונים פוטנציאליים, ניהול משא ומתן על עסקאות ובסופו של דבר פיקוח על תהליך המכירה כדי להבטיח רווחיות מרבית.

נאמנויות, ירושות ועזבונות

 • נאמנויות.

 • צוואות, ירושות וניהול עיזבונות.

 • גילוי מרצון.

 • ניהול עושר.

תחום הנאמנויות, הצוואות והעיזבונות הינו תחום המצריך הבנה מיוחדת לצורכי הלקוח ורגישות לסיטואציות מורכבות . משרד הנטר עורכי דין  עתיר ניסיון וידע בנאמנויות, ,בליווי ויעוץ מס ללקוחותיו , תכנון ויעוץ הנוגע למיסוי נאמנויות בישראל ודיווח נלווה לרשות המסים, כמו גם יעוץ מקיף לתושבים חוזרים ועולים חדשים בכל הנוגע למיסוי,פטורים ממס וכיוב.

המשרד קנה לו שם עולמי בקרב הקהילה המקצועית הבינלאומית , העוסקת בתחום יחודי זה, המספקת לא רק את התכנון המורכב של נכסי המשפחה, לצורך הגנה על נכסים,שימור ההון המשפחתי והכנת המסמכים של סטרוקטורות משפטיות שונות, אלא גם נגישות לחברות נאמנות זרות מורשות כדין, המשרתות את לקוחות המשרד בלעדית.

במשרדנו ,עורכי הדין האמונים על טיפול בתחום הירושות והעיזבונות, מלווים את הלקוח לאורך כל התהליך. החל מהשלב בו הלקוח שוקל את צעדיו תוך מציאת פתרונות יצירתיים הנותנים מענה לרצונותיו וצרכיו של הלקוח הצופה אל עתידו ואל עתיד ילדיו. משרדנו שואב סיפוק רב ממערכות היחסים ארוכות הטווח הנרקמות עם לקוחתנו לאורך השנים.

פעילות בינלאומית

משרד הנטר עורכי דין מספק ליווי ויעוץ משפטי ומייצג חברות וארגונים בינלאומיים בפעילותם בישראל, בתחום המסחרי, השותפויות, המימון והנדל"ן.
המשרד מלווה את החברות בכל שלבי החדירה לשוק הישראלי – מהקמת חברה, עריכת הסכמים וחוזים, רכש וחיבורים מקומיים.
מאידך, מלווה המשרד חברות המבקשות לפרוץ לשוק הבינלאומי והודות לקשרים הענפים שיש לו מחוץ לתחומי ישראל, מסייע להן באספקטים המשפטיים והמימונים השונים הקשורים לחדירה לשווקים בחו"ל.

תביעות פירוק בתחום המסחר והנדל"ן

תביעות אלה עוסקות בלקוחות המבקשים להיפרד מקבוצת רכישה, בעלי קרקע משותפת הרוצים להפריד כוחות, פירוק שותפות בחברות ועוד.
המשרד מלווה את לקוחותיו לכל אורכו של התהליך משלב הגשת הבקשה, דרך חלוקת הנכס או נכסי החברה ועד להשלמת התביעה לשביעות רצונו של הלקוח, תוך ניסיון להימנע מהתערבות של בית המשפט ובמקרה צורך, מספק גם ייצוג בבית המשפט.

bottom of page